Zaznacz stronę

Zbliża się Dzień Dziecka jest to okazja do obdarowania malucha. Pojawia się jednak jak zawsze problem, co wybrać na prezent? Podpowiem Wam co może przypaść do gustu między innymi trzylatkom.

Klocki zawsze są dobrym pomysłem!

Na rynku mamy coraz to większy wybór klocków, który nie kończy się tylko na tradycyjnych klockach czy też lego. Dostępne mamy również klocki jeżyki czy też klocki wafelki, jedne i drugie świetnie się sprawdzą w budowaniu nie tylko domków czy wież, ale również różnych postaci np. robotów czy pojazdów. Możliwości jest ogrom przy takiej zabawie jedyne co Nas może ograniczać to wyobraźnia na którą na pewno nie mogą narzekać maluchy. Zapewniam Was że maluch, który otrzyma w prezencie takie inne klocki będzie zachwycony, a Wy będziecie mieli dłuższą chwilkę wolnego czasu bo dziecko nie będzie chciało kończyć zabawy zapewniam Was!

Piasek kinetyczny pomysł na niepogodę!

Kolejnym pomysłem, który też dzieci uwielbiają jest piasek kinetyczny, który dzieciaki uwielbiają. Jest to świetna alternatywa dla zwyklej piaskownicy z której dzieci nie mogą korzystać w niepogodę. Tutaj nie ma tego problemu ponieważ wystarczy rozłożyć mini basenik, który jest dołączony do zestawu z piaskiem i oddać się przyjemności z budowania np zamków czy robienia foremek. Uwierzcie mi moja córka jak dostała piasek to potrafi siedzieć nawet godzinę bawiąc się non stop!

Puzzle dobry pomysł, który zawsze się sprawdza!

Puzzle dlaczego nie? Mamy ogromny wybór puzzli które są przeznaczone do danej grupy wiekowej. Nie wiem jak u Was ale u Nas hitem od dłuższego czasu jest Psi Patrol, Świnka Peppa czy też Bing. Wystarczy kupić dziecku puzzle z ulubionym bohaterem i uwierzcie mi dziecko będzie szczęśliwe! Wiadomo puzzle dla trzylatków są dostosowane do wieku i umiejętności maluchów. Posiadają one większy format i mniej elementów do składania tak, alby dziecko nie miało problemów z ułożeniem obrazka i nie zraziło się nie powodzeniem, które mogło by źle wpłynąć na dalszą chęć układania puzzli.